Erişilebilirlik

Jennifer Lopez- Marc Anthony Gerginliği


Marc Anthony ve Jennifer Lopez mutlu günlerinde...

Jennifer Lopez ile eski eşi Marc Anthony bir süredir Güney Amerika’da düzenlemeyi planladıkları bir yetenek yarışması üzerinde birlikte çalışıyor. Ancak Lopez’in gittiği her yere genç sevgilisini de götürmeye başlamasının ardından eski eşiyle tartışan Marc Anthony, Lopez’le iş ortaklığından ayrılmak üzere.

Aslında Anthony ile Lopez, güzel şarkıcının 24 yaşındaki dansçı sevgilisi Casper Smart’la öpüşürken çekilen fotoğraflarının basına yansımasından sonra, yetenek yarışmasının hazırlıkları için geçen ay Puerto Rico’da bir araya gelmişti.

Ancak Lopez’in ikizleri Max ve Emme ile birlikte çıktığı Fas seyahatine sevgilisi Casper'ın da katılması, Marc Anthony’nin sabrını taşıran son damla oldu.

Çocuklarının Lopez’in genç sevgilisiyle oynarken çekilen fotoğraflarını görünce çılgına dönen Anthony’nin, yetenek yarışmasının bundan sonraki hazırlık döneminde eski eşinin yanında olamayacak kadar gergin olduğu söyleniyor.

Jennifer Lopez- Marc Anthony Gerginliği
Jennifer Lopez- Marc Anthony Gerginliği

Ancak 42 yaşındaki güzel şarkıcı, genç sevgilisinden kolay kolay vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Lopez ve Casper Smart, şarkıcının çıktığı Güney Amerika turunun son durağı olan Şili’nin başkenti Santiago'da da birlikteydi.

XS
SM
MD
LG