Erişilebilirlik

Heidi Klum Ayrılığıyla İlgili Olarak İlk Kez Konuştu


Dünyaca ünlü süper model ve sunucu Heidi Klum, şarkıcı eşi Seal’la ayrılığı hakkında Elle dergisine açıklamalarda bulundu. Klum, “Kimsenin ayrılığımızla ilgili ayrıntıları bilmesine gerek yok” dedi.


Elle dergisinin Nisan sayısında yayınlanacak söyleşisinde Klum, “Evliliğimizde yaşadığımız iniş çıkışlarla ilgili olumlu ya da olumsuz yorumda bulunmak istemiyorum. Her çift bunları yaşar. Ne yazık ki biz bunları insanların gözü önünde yaşamak zorunda kalıyoruz. Ben, özellikle de çocuklarımızın ya da diğer insanların evliliğimizin neden sonlandığını magazin basınında okumaları gerektiğine inanmıyorum” dedi.

Çift, bu yılın başlarında 7 yıllık evliliklerini bitirme kararlarını açıkladıklarından beri Heidi Klum, bu konuda konuşmamayı tercih ediyor. Seal ise birçok kez basına verdiği demeçlerde ayrılığın içyüzünden bahsetti. Elle dergisi Klum’a bu durumu hatırlattığında Klum’un yanıtı şöyle oldu: “Seal seneye 50 yaşına girecek. Artık yetişkin bir kişi. Ne yapıp yapmayacağını ona ben söyleyemem.”


Klum, ayrılık haberinin hayranları için bir şok olduğunu söylemeyi de ihmal etmedi. Ünlü manken, “Bu size doğru bir topun fırlatılması gibi. O topu yakalamaya çalışırken birden suratınıza çarpıyor. Ben kendimi işte böyle, bir hortumun tam ortasında gibi hissediyorum. Zor bir şey. Ama zaten hayatın kendisi de zor” diye konuştu.

Klum’un 7 yıllık eşi Seal, son röportajlarından birinde “Evlilik yüzüğümü çıkarmaya niyetim yok” diyerek Heidi Klum’la yeniden biraraya gelmeye çalıştığının sinyalini vermişti.

XS
SM
MD
LG