Erişilebilirlik

Sunucu hatası

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn bir saat sonra mahkeme önüne çıkıyor


Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn, FBI’a yanlış beyanda bulunmakla suçlanıyor. Cuma günü yerel saatle sabah 10:30’da hakim karşısına çıkacak olan Michael Flynn’in federal yetkililerle işbirliği yaptığı kaydedildi. NBC ce CNN televizyonu Flynn’in mahkemede hakkındaki suçlamayı kabul edeceğini bildiriyor.

NBC televizyonu Flynn’in Rusya ve Türkiye gibi ülkelerin de aralarında bulunduğu uluslararası lobi faaliyetlerinin de tartışmalı konular arasında yer aldığını bildirdi.

Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in yürüttüğü faaliyetleri de mercek altına altında. Flynn, Başkan Yardımcısı Mike Pence ve diğer üst düzey yetkililere, Rusya’nın Washington büyükelçisiyle yaptığı görüşmeler hakkında yalan beyanda bulunduğu gerekçesiyle, göreve gelmesinin üzerinden bir ay geçmeden Başkan Trump tarafından görevden alınmıştı.

XS
SM
MD
LG