Erişilebilirlik

CHP: 'Erdoğan’a Giden Oylar MHP’den'


CHP: 'Erdoğan’a Giden Oylar MHP’den'
lütfen bekleyin

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Sonuçlarını katılımın belirlediği 10 Ağustos cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Köşk’ün yeni sahibi ikinci tura gerek kalmadan belli oldu, Başbakan Erdoğan seçimi kazandı. Sonuçlar, muhalefet partileri içinde tartışma yarattı

Türkiye’de cumhurbaşkanlığı seçimlerinin nabzını tutan Amerika’nın Sesi Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin ortak adayı, ‘çatı aday’ Ekmelettin İhsanoğlu’nun seçim sonuçlarını izlediği Levent’teki seçim merkezindeydi. MHP ve CHP’den isimleri ağırlayan seçim üssünde Amerika’nın Sesi’ne konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, ‘çatı aday” İhsanoğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan’a kaptırdığı oyların Milliyetçi Hareket Partisi'nin oyları olduğunu savundu.

  • 16x9 Image

    Mehtap Çolak Yılmaz

    Mehtap Çolak Yılmaz, 1997 yılında Star Haber’de başladığı televizyon haberciliğine, 2000 yılında ATV Haber’le devam etti. Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde haber takip etti, söyleşiler ve canlı yayınlar yaptı. 2003 yılında iki ay boyunca Irak’ın işgalini Bağdat ve Kuzey Irak’tan takip etti. 2005 yılında  ATV Haber Washington Temsilcisi olarak mesleğine Amerika’da devam eden Yılmaz, 2012 yılından bu yana da Amerika’nın Sesi’nde çalışıyor.

Yorumları oku (1)

Bu forum kapatıldı.

UKRAYNA KRİZİ ÖZEL SAYFASI

STÜDYO VOA

EKOTÜRK Stüdyo VOA 25 Mayıs
lütfen bekleyin

No media source currently available

0:00 0:29:37 0:00
XS
SM
MD
LG