Erişilebilirlik

Amerika'da Mortgage Sistemini Tartışıyoruz


Amerika'nın Sesi'nin Alo Washington programında uzun yıllardır Amerika’da uygulanan ve yakın zamanda Türkiye’ye de getirilmesi planlanan mortgage sistemi tartışılıyor. İpotekli konut finansmanı olan mortgage programı ne içeriyor, nasıl işliyor? Kimler mortgage alabilir? Amerika’da bu sistem nasıl başarılı oldu? Tüm bunlar Amerika’nın en büyük mortgage firmalarından Countrywide’da görevli olan Finans uzmanı Manolya Koray'ın katılacağı programda ele alınacak.

Manolya Koray'a soru sormak ve programa katılmak için Amerika'nın Sesi stüdyolarını ücretsiz olarak şöyle arayabilirsiniz: Türk Telekom’dan 115 milletlerarası arama numarasını çevirin. Santrala Amerika’da 001-202-619-3861 numarada Amerika'nın Sesi EDA DİKMEN’LE ödemeli görüşmek istediğinizi söyleyin. Bu şekilde ücret ödemeden doğrudan stüdyodaki prodüktör arkadaşımıza bağlanacaksınız.

21 Şubat Çarşamba akşamı 21.30’da yayınlanacak canlı programı internet sitemizden de dinleyebilirsiniz. Ayrıca sorularınızı e-posta ile göndermek isterseniz, adresimiz: tr@voanews.com

XS
SM
MD
LG